İpek Wedding Plus yazın açılabilir tavan özelliği sayesinde günbatımına uzanan bahçesinde, kışın soğuk gecelerde ise şehir manzarası eşliğinde kapalı alanında birbirinden güzel düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

İstanbul şehrinin büyüleyici manzarasına hakim İpek Wedding Plus en unutulmaz davetler ve lansmanlar için ideal bir alternatif oluşturuyor. İpek Wedding Plus, açık hava ve kapalı spor salon organizasyonlarında kokteyl düzeninde 600 oturma düzeninde ise 750 kişiyi ağırlayabiliyor. Sektöründe yaklaşık 28 yıllık deneyime sahip İpek Wedding Plus, kusursuz servis ve hizmet kalitesi ile en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Özel gün ve davetleriniz için muhteşem bir mekan alternatifi arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz! Bahçelievler de bulunan ve park sorunu olmayan mekanımız; eşsiz düğün mekına organizasyonlarına imza atabileceğiniz şık ve modern bir tasarıma sahip. Her bütçeye uygun cazip fiyat seçeneklerimiz, birbirinden seçkin düğün paketlerimiz ile sizlere eksiksiz bir davetin kapılarını aralıyoruz.

Şık dizaynı ile dikkat çeken geniş ve ferah üzeri açılabilir düğün salonumuz ve tamamı açılabilir kına salonumuzun özelliği sayesinde yılın dört mevsimi unutulmaz düğün , kına organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Kişi kapasitesinin muhteşem uygunluğundan kaynaklı olarak sadece kına değil nişan, düğün, sünnet, bayi toplantısı , mezunıyet ve baby shower gibi birçok organizasyonda da sizlere zevkle eşlik ediyoruz.

Davetinize özel olarak hazırladığımız onlarca menü seçeneğinden dilediğinizi tercih edebilir, konuklarınızın damak zevkine hitap edebilecek lezzetlerden oluşan yemek menülerimizle organizasyonunuzu bir ziyafete çevirebilirsiniz. Yalnızca yemekli düzende değil, kokteyl düzeninde de mükemmel organizasyonlara imza atabilirsiniz.Salonumuz maksimum 850 kişi kapasitesi ve ayrıca 150 kişilik kına evı bolumuyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar . Gerçekleştirdiğiniz organizasyon türü ne olursa olsun kusursuz bir hizmet alacağınızdan emin
olabilirsiniz!